Bijzondere Prestaties

     
2018  januari
maart


april

mei  
Vera Wandel Open Nederlands Kampioen <15 jaar
Vera Wandel 1e plaats ZNK <15
Vera Wandel 3e plaats NK <15
Michael Pannekoek 2e plaats ZNK <18
Patrick Pannekoek 3e plaats ZNK <18
Michael Pannekoek 2e NK <18
Michael Pannekoek deelnemer Europacup Berlijn
Michael Pannekoek deelnemer Europacup Teplice  
2017  februari


maart



april
juni


oktober
november  
Vera Wandel 1e plaats ZNK <15
Suze Smits 3e plaats ZNK <15
Suze Smits deelnemer NK <15
Vera Wandel 3e plaats NK <15
Patrick Pannekoek 1e plaats ZNK <18
Michael Pannekoek 2e plaats ZNK <18
Michael Pannekoek 3e NK <18
Suze Smits 2e ZNK -12 jr.-team Brabant/Zeeland
Suze Smits deelnemers NK team Brabant/Zeeland
Rens Romein 2e plaats ZNK <12
Rens Romein 3e plaats Limburgs Kampioenschap <12  
2016  januari
februari


maart
juni 
Lennart Most 3e plaats ONK (Espoir) <15 jaar
Lennart Most 1e plaats ZNK <15
Quinten van Os 3e plaats ZNK <15
Quinten van Os deelnemer NK <15
Lennart Most 3e NK <15
Vera Wandel 1e ZNK -12 jr.-team Berlicum
Lennart Most 1e ZNK -15 jr.-team Essink
Vera Wandel 3e ZNK -12 jr.-team Berlicum
Lennart Most 2e ZNK -15 jr.-team Essink
 
2015  februari




maart


juni
oktober  
Lennart Most 1e plaats ZNK <15
Lennart Most deelnemer NK <15
Michael Pannekoek 2e plaats DK MN <15
Patrick Pannekoek 3e plaats DK MN <15

Michael Pannekoek 2e NK <15
Patrick Pannekoek 3e NK <15

Vera Wandel 1e ZNK -12 jr.-team Berlicum
Vera Wandel 1e plaats ZNK < 12 jaar
Eryk Kowalski 1e plaats ZNK < 12 jaar
Suze Smits 3e plaats ZNK < 12 jaar
Christopher Verschure 3e plaats ZNK < 12 jaar  
2014  februari




maart

april
november 
Oostlander/Bliemer 4e plaats NK-Kata Kodokan Goshin Jutsu
Lennart Most 2e plaats ZNK <15 jaar
Lennart Most deelnemer NK –15 jr. Eindhoven
Michael Pannekoek 3e plaats MNK <15 jaar
Michael Pannekoek deelnemer NK <15 jr. Eindhoven februari
Robbin van Eeden 3e plaats ZNK <18 jaar
Roel van Gool Sportman van Oosterhout 2013
Roel van Gool Ere-lid van Arashi
Vera Wandel 1e plaats ZNK < 12 jaar
Sem Broeders 3e plaats ZNK < 12 jaar  
2013   januari
februari









maart

april





mei



oktober
november  
Roel van Gool 3e plaats ONK (Espoir) <15 jaar
Roel van Gool 1e plaats ZNK <15 jaar
Attal Kakar 2e plaats ZNK <15 jaar
Attal Kakar deelnemer NK <15 jaar
Ennio Mertens 2e plaats ZNK <15 jaar
Ennio Mertens deelnemer NK <15 jaar
Jim Swanen 3e plaats ZNK <15 jaar
Jim Swanen deelnemer NK <15 jaar
Yentel Boot 3e plaats ZNK <15 jaar
Yentel Boot deelnemer NK <15 jaar
Sem van Dum 3e plaats ZNK <15 jaar
Roel van Gool 2e NK <15 jaar
Sem van Dun 3e NK <15 jaar
jongens < 12 jaar 1e plaats ZNK-teams
(S. v. Disseldorp, S. de Vries, L. Most en M. Voortmeijer)
jongens < 12 jaar deelnemer NK-teams
Yentel Boot 1e ZNK -15 jr.-team Essink
Sem van Dun 1e ZNK -15 jr.-team Essink
Oostlander/Bliemer 1e plaats “Go-No-Sen-no-Kata” van Nederland
jongens < 12 jaar 2e plaats NK-teams
(S. de Vries, L. Most en M. Voortmeijer bij Budokai Venlo)
meisjes < 15 jaar 2e plaats NK-teams
(Y. Boot en S. van Dun bij Team Essink)
Rinus Bliemer 6e dan Judo (JBN)
Arashi bestaat 20 jaar
Lennart Most 3e plaats ZNK < 12 jaar  
2012   februari



november


september  
Roel van Gool 2e plaats ZNK <15 jaar
Roel van Gool deelnemer NK –15 jr. Eindhoven
Attal Kakar 3e plaats ZNK <15 jaar
Attal Kakar deelnemer NK <15 jaar
Yentel Boot 1e plaats ZNK < 12 jaar
Sem Broeders 2e plaats ZNK < 12 jaar
Lennart Most 2e plaats ZNK < 12 jaar
Bruno Culo 1e ZNK senioren  
2011  Maart





oktober


september  
Freek Grens 2e plaats ZNK <15 jaar
Freek Grens deelnemer NK –15 jr. Eindhoven
Niels de Boer 3e plaats ZNK <15 jaar
Niels de Boer deelnemer NK –15 jr. Eindhoven
Attal Kakar 2e plaats ZNK <15 jaar
Attal Kakar deelnemer NK <15 jaar
Lennart Most 1e plaats ZNK <12 jaar
Marijn Voortmeijer 1e plaats ZNK <12 jaar
Roman Par 3e plaats ZNK <12 jaar
Bruno Culo 1e ZNK senioren 
2010  maart

april
oktober
november 
Joey Walda 1e plaats ZNK <15 jaar
meisjes <12 jaar 3e plaats ZNK-teams
Joey Walda 7e plaats NK <15 jaar te eindhoven
Arashi start lokatie in Teteringen
Marijn Voortmeijer 2e plaats ZNK <12 jaar
Roel van Gool 3e plaats ZNK <12 jaar
Ria Lodonk 3e plaats ZNK <12 jaar  
2009  maart

november
 
Niels de Boer 1e plaats ZNK
Ria Lodonk 2e plaats ZNK
Ria Lodonk 2e plaats ZNK-jeugd
Willemse/Bliemer 2e plaats ZNK-Kata  
2008   maart

mei
oktober

november 
Arashi start 3e lokatie in Breda (Hoge Vucht)
Roel van Gool 3e ZNK jeugd
Jaro van Halderen 100 prijzen (10 jaar oud)
Arashi > 300 leden
R. Bliemer docent Judo ROC Sport & Bewegen, Midden-Nederland
Arashi bestaat 15 jaar
Jodie v Halderen brons ZNK-teams < 12 jaar  
2007  maart


september
november

december  
Arashi start in Breda (Heusdenhout)
Niels de Boer 1e ZNK jeugd
Jaro v. Halderen 3e ZNK jeugd
Arashi start in Breda (Boeimeer)
N. de Boer, Jaro v. Halderen en Marijn de Jongh 3e ZNK jeugdteams (majaheicha)
Segers/ Bliemer 1e NK katawedstrijden-Busen Wijchen
M. Brouwer 2e ZNK heren  
2006  Januari


Maart
April
Juni
Augustus
Oktober


November




December 
J. v. Halderen 2e ZNK jeugd
Lèon Boot 2e ZNK jeugd
Patrick Kragt 1e ZNK jeugd
R. Bliemer genomineerd voor Oosterhoutse gemeenteprijs 2005
Arashi 12,5 jaar
R. Bliemer wedstrijdtrainer Majaheicha Ryu Made
Wachtlijst te Oosterhout 140 leden/7 lesuren Vrachelen 75 leden
Eerste brainstormsessie "Toekomst Arashi"
N. de Boer 1e ZNK jeugdteams Majaheicha
S. Westenborg 3e ZNK –15 jr
P. Van Croonenborch, M. Brouwer, P. Willemse en P. Willeboordse gehuldigd Senioren Judopromotie
Makelaardij Van der Plas, Opel Centrum Oosterhout, Boot Assurantie Adviseurs en ESJ Belasting Adviseurs gehuldigd voor sponsoring nieuwe Judomat afdeling Vrachelen
Eerste werkgroepen geformeerd; wedstrijdsecretariaat, aktiviteitencom. en pr-com.
Segers/ Bliemer 2e NK katawedstrijden-Busen Wijchen
M. Brouwer 2e ZNK heren
R. Bliemer 3e ZNK heren  
2005  Januari
Maart
April



Oktober

November
December 
L. Boot 3e ZNK jeugd
L. Boot genomineerd runner-up van Oosterhout
S. Westenborg 3e ZNK –15 jr
S. Westenborg deelnemer NK –15 jr. Nieuwegein
M. Broeders 3e ZNK –15 jr
M. Broeders deelnemer NK –15 Nieuwegein
J. v. Halderen 3e ZNK jeugdteams Majaheicha
R. Boot 3e ZNK jeugdteams Majaheicha
M. Broeders deelname NK –17 teams Majaheicha
Segers/ Bliemer 1e NK katawedstrijden Wijchen
M. Brouwer 2e ZNK heren
R. Bliemer 2e ZNK heren  
2004  Januari

Maart
April

Juli
Oktober

November
December 
L. Boot 1e ZNK jeugd
R. Boot 2e ZNK jeugd
M. Broeders 3e ZNK -15 zonder vervolg NK
M. Broeders 3e ZNK -15
M. Broeders deelnemer NK -15 Nieuwegein
Arashi stopt met lessen in Oosteind, gebrek aan tijd
L. Boot 2e ZNK jeugdteams Majaheicha
R. Boot 2e ZNK jeugdteams Majaheicha
N. Jacobs 100e Judoprijs gewonnen
1e Judowedstrijden in Vrachelen
N. Jacobs 2e ZNK Dames  
2003  Januari


Februari

Maart
April

Oktober






November
December 
T. Smeenk 3e ZNK jeugd
L. Boot 3e ZNK jeugd
M. Broeders 3e ZNK jeugd
N. Jacobs 3e ZNK -20
J. v.d. Hijden 3e ZNK -17
Segers en Bliemer Judodemonstratie op het vechtsportgala van de KMA 175-jaar
M. Broeders 3e ZNK -15
V. v.d. Hijden 3e ZNK -15
Arashi 10 jaar 200 leden
demo Nunchakudo Wereldkampioen Mario Brenters en Europees Kampioen Robert Roelse
M. Brouwer 3e ZNK heren
R. Bliemer 3e ZNK heren
R. Boot 3e ZNK jeugdteams Majaheicha
R. Bliemer deelname NK heren Groningen
J. Ripzaad Ere-lid 10 Jaar lid van Arashi
P. Willeboordse Beste wedstrijdjudoka eerste 10 jaar Arashi  
2002  Maart


September
Oktober

November 
N. Jacobs 3e ZNK -15
N. Jacobs NK -15 Nieuwegein
1e Judowedstrijden in Oosteind
Arashi stopt G-Judogroep, te weinig animo
Arashi start in Vrachelen op zaterdagmorgen
R. Bliemer 3e ZNK heren
M. Broeders 2e ZNK jeugdteams Majaheicha 
2001 


Januari

Februari
September
Oktober


November  
De oud-Oosterhoutse Patricia Nagy, meervoudig Hongaars Judokamp., trainde een half seizoen bij ons na het mislukte EK-senioren. In die periode werd ze voor de 8e keer Hongaars Kampioen.
Arashi start in Oosterhout een G-Judogroep
M. Broeders 3e ZNK jeugd
M. Holleman 100e Judoprijs gewonnen
Arashi start in Oosteind op zaterdagmiddag
M. Brouwer 2e ZNK heren
R. Bliemer 3e ZNK heren
M. Broeders 3e ZNK jeugd teams Majaheicha
J. v.d. Hijden 3e ZNK -17 jr. teams Majaheicha  
2000   Januari


Juli
Oktober


November
 
R. Bliemer deelname NK heren teams Majaheicha
Arashi verzorgd een seizoen G-Judo in ‘t Heem
M. Broeders 3e ZNK jeugd
Arashi wordt lid van de Judo Bond Nederland
M. Brouwer 3e ZNK heren
R. Bliemer 1e ZNK heren
N. Jacobs 3e open int. ZNK
M. Broeders 1e ZNK jeugdteams Majaheicha
R. Bliemer deelname NK heren Den Bosch  
1999  Januari

Februari

Maart
April
Augustus
Oktober 
R. Bliemer 3e NK heren teams Majaheicha
R. Bliemer genomineerd sportman van Oosterhout
R.Steenmetz 2e ZNK jeugd
K. Weistra 2e ZNK –15 jr.
K. Weistra 5e NK-15 jr. Nieuwegein
M. Holleman 1e ZNK junioren
R. Bliemer zwarte band trainer Majaheicha Ryu Made
P. Willeboordse 2e ZNK heren
J. v. Mook 3e ZNK heren
R. Bliemer 3e ZNK heren 
1998  Februari



Maart
Oktober
 
R.Steenmetz 1e ZNK jeugd
M. Gommeren 3e ZNK jeugd
M. Holleman 3e ZNK jeugd
K. Weistra 3e ZNK jeugd
R. Bliemer 2e Open Dutch Sambo
J. v. Mook 3e ZNK heren
R. Bliemer 1e ZNK heren
R. Steenmetz 3e ZNK jeugd teams Majaheicha
Arashi 5 jaar 100 leden Olympisch Kampioen Angelique Seriese komt lesgeven 
1997  Januari
Februari








April
September
Oktober

December 
Arashi gaat samenwerken met het Majaheicha-verband
J. v. Mook 2e Benelux Kamp. Westerloo België
M. Brouwer 2e Benelux Kamp. Westerloo België
S. Handley 3e Benelux Kamp. Westerloo België
W. Janssen 3e Benelux Kamp. Westerloo België
A. Ermens 3e Benelux Kamp. Westerloo België
R.Steenmetz 3e ZNK jeugd
J. Brouwers 2e ZNK jeugd
K. Weistra 3e ZNK jeugd
R. Lossez 3e ZNK jeugd
J. v. Mook Geselecteerd CSIT Kamp. junioren Lissabon Portugal mei ‘97
R. Bliemer deelname NK heren Alle Categorië
R. Steenmetz 1e ZNK jeugd teams Majaheicha
R. Bliemer 3e ZNK heren
Arashi zegt lidmaatschap op bij de Culturele Judo en Jujutsu Federatie 
1996  Januari
April
Oktober  
1e Arashi-Cup gewonnen door E. Walters uit Made en het team v. Drunen uit Kerkrade
A. Ermens en R. Bliemer Geselecteerd CSIT Kamp. senioren Rimini Italië mei ‘96
R. Bliemer 1e ZNK heren  
1995  Juni
September/Oktober 
R. Bliemer bondstrainer CJJF
Arashi in Japan Tokio-Hakone-Tsumago-Kyoto-Osaka 
1994  januari   1e Judowedstrijden door Arashi georganiseerd Open Oosterhout 
1993  oktober  Arashi gaat van start met 10 Judoka’s en wordt lid van de Culturele Judo en Jujutsu Federatie 

 

sitemap

  |  

sponsoren

  |  

sitemap

  |  

sponsoren

  |  

U bent hier:  >> Achtergronden van Arashi  >> Bijzondere Prestaties